Dorota Mendrzejewska

Od ponad 20 lat jestem instruktorem fitness. Doświadczenie i wiedza, którą zdobyłam sprawia, że ćwiczy dziś ze mną wiele zadowolonych i świadomych osób. Na co dzień jestem mamą dwóch nastolatek, uśmiechniętą kobietą po czterdziestce.

Nie zawsze byłam fit. Kiedyś, jako pulchna nastolatka zaczęłam trenować Taekwon-do i wtedy odkryłam jak wiele daje mi sport. Pierwszy raz poczułam radość ze zmęczenia po treningu a endorfiny mnie uzależniły. 10 lat treningów sztuk walki zaowocowało zdobyciem pierwszego stopnia mistrzowskiego w Taekwon-do – czarny pas. Jednak to fitness skradł moje serce.  

Odbyłam wiele szkoleń, miedzy innymi Pilates, Senior Fit, Stretching, Body Ball, Trener Personalny, Trening Medyczny.

Dziś, po 20-letnim doświadczeniu z pracą z podopiecznymi przekazuję w Twoje ręce treningi na żywo, abyś mogła/mógł dbać o swoją formę gdziekolwiek jesteś.

Wykorzystaj to. Tylko uważaj – moja radość jest zaraźliwa!

Co oferuję?

Przekazuję w Twoje ręce treningi skierowane do osób świadomych, chcących bezpiecznie dbać o swoje zdrowie. W porozumieniu ze specjalistami Artro-Kliniki Bieniecki przedstawiam Wam bezpieczne treningi, które nie obciążą nadmiernie stawów, wzmocnią mięśnie posturalne, a poprzez ćwiczenia rozciągające spowolnią procesy starzenia.  Tylko bądźmy systematyczni!

Znajdziesz tu treningi, które mają średnią intensywność oraz są bezpieczne dla osób zdrowych.  Wystarczy że założysz swój profil, dokonasz opłaty za ilość zajęć i już możesz ćwiczyć online. Każdy trening możesz odtwarzać dowolną ilość razy. Masz daleko do klubu lub szkoda Ci czasu na dojazdy? Ćwicz w swoim domu ze mną online. Taką formę wybrało już wiele osób nie mogących z różnych powodów wrócić do klubu.

Nie szukaj wymówek tylko rozwiązań!
Z każdym treningiem otrzymujesz ogromną dawkę dobrej energii i endorfin!
Sprawdź to!

Zobacz ofertę

Korzyści

zdrowie na 1. miejscu

nie obciążaj nadmiernie stawów, kręgosłupa
Zobacz więcej
zdrowie na 1. miejscu

Spowalnianie procesów starzenia

sprawność wszystkich układów fizjologicznych
Zobacz więcej
Spowalnianie procesów starzenia

Motywacja

znajdź ulubioną formę ćwiczeń
Zobacz więcej
Motywacja

Cennik

start

60
dostęp do 8
treningów
Zakup pakiet treningowy

Karnet ważny 30 dni od dnia zakupu

Zakup pakiet treningowy

open

120
treningi open
Zakup pakiet treningowy

Karnet ważny 30 dni od dnia zakupu na wszystkie nowe treningi.

Zakup pakiet treningowy

open+

180
treningi open+
Zakup pakiet treningowy

Karnet ważny 30 dni od dnia zakupu na wszystkie nowe oraz archiwalne treningi.

Zakup pakiet treningowy

Ważne!

Zanim otworzysz trening, sprawdź, czy jest Do obejrzenia czy Obejrzany (widać to w górnym lewym rogu okna treningu).

Oglądając trening Do obejrzenia odliczane jest jedno wejscie z Twojego abonamentu.

Trening Obejrzany możesz oglądać bez limitu, bez pobierania z abonamentu. 

Strefa seniora

Seniorze, aktywność fizyczna nie polega na wylewaniu z siebie litrów potu podczas treningu ze sztangą. Ruch nie męczy, a wręcz dodaje energii. Dobieram ćwiczenia odpowiednie do Twojej kondycji, jednak tempo ich wykonywania dobierasz sam pod siebie.  Dzięki ćwiczeniom on-line ZDROWE PLECY możesz poćwiczyć bez wychodzenia z domu. Wystarczy mata i zestaw ćwiczeń, który Ci przedstawię. Możesz ćwiczenia wykonywać na żywo wraz ze mną, bądź obejrzeć je później w odpowiednim dla Ciebie czasie.

Aktywność fizyczna nie wyleczy wszystkiego, ale pomoże Ci poczuć się lepiej a jednocześnie pomoże zapobiegać bólom kręgosłupa, spadkowi gęstości tkanki kostnej, chorobom stawów, ich ograniczeniom i zwyrodnieniom, a także zanikowi mięśni. Zapobiega depresji oraz samotności, usprawnia procesy myślowe, a dzięki zwiększonej witalności pomaga nawiązywać nowe znajomości.

Wszystko to ma przełożenie na życie codzienne – sprawny senior, to senior samowystarczalny, niezależny i szczęśliwy. Jest więcej korzyści, które zachodzą wewnątrz organizmu podczas wysiłku fizycznego: zwiększenie odporności oraz pojemności płuc, poprawienie gospodarki hormonalnej, zapobieganie nadwadze, pozytywny wpływ na układ krążenia i oddechu - co reguluje ciśnienie.

Treningi zostały utworzone przy współpracy z Artro-Kliniką Bieniecki tak, aby ćwiczenia były bezpieczne. 

Wszystko to będzie miało dobry wpływ na Twój optymizm, kondycję i energię, zarówno tą fizyczną, jak i życiową.